Nasza firma powstała w 2006 r. Od samego początku naszą domeną jest sprzedaż części oraz podzespołów rowerowych poprzez sklep internetowy i serwisy aukcyjne.
W 2007 r. został otwarty sklep stacjonarny wraz z wypożyczalnią rowerów a asortyment poszerzono o sprzedaż rowerów różnych marek.
Kilkuletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zdobyć rzeszę zadowolonych klientów, którzy są z nami do dzisiaj.
Współpracujemy z większością dystrybutorów sprzętu rowerowego w Polsce, co pozwala nam na fachową i rzetelną pomoc przy wyborze części i akcesoriów.
Przy zachowaniu konkurencyjnych cen, spełniamy oczekiwania klientów zaczynających przygodę z rowerami jak i tych, którzy są już profesjonalistami w tej dziedzinie.
Od kilku lat sponsorujemy również rowery dla szkoły i na tucholski bieg Św. Huberta. Równocześnie przy sklepie działa serwis rowerowy, w którym przewinęły się rowery wszystkich typów, od składaka po miejskie, MTB itp.
Dzięki bogatemu doświadczeniu i szkoleniom, które przechodzimy jesteśmy w stanie doprowadzić do sprawności każdy rower.
W 2015 r. lokalizacja sklepu zmienia miejsce z ul. Chojnickiej na ul. Wiejską 13, gdzie w nowym, lepszym i przestronniejszym lokalu pozwoli nam stworzyć salon rowerowy oferujący szeroki asortyment i zadowolenie klienta.
W 2015 r. zostaliśmy również autoryzowanym sklepem i serwisem marki Romet

Wszystkie części rowerowe, oraz akcesoria na terenie miasta Tuchola dostarczamy gratis (po godz 20:00)